Vyberte fotku týdne ---- TADY

Hlasujte prosím pro písničku Send It On TADY
--------------------------------------------------------------------

,,Twilight family" - 1. část

15. prosince 2009 v 21:06 | Bella |  Parodie


http://neon.hu/wp-content/uploads/2009/11/volturi.jpg

,,Došla nám krvavá tlačenka," rozlehlo se jednoho zamračeného odpoledne volturiovským sídlem. ,,Pokud to takhle půjde dál, budeme muset začít jíst tu zdejší zdechlou pizzu. Anebo vymlátíme nějakou menší školku. Anebo já nevím," pokračoval Caius ve svém monologu. ,,Každopádně mám hlad, že bych zpucnul půlku Volterry." ,,A co kdybychom přešli na zvířecí tofu? Jako Cullenovi od těch Indiánů? Prý to docela šlape," nanesl do ticha Aro Volturi. A zatímco Alecovi hlasitě zaškrundalo v břiše, Caius ani nehnul brvou a jen nehlasně odvětil: ,,Ještě jednou, Aro, uvidím, jak zevluješ na pořady o biopotravinách, a přestanu platit kabelovku."


To už ale Bella a Edward ve Forks navlékli svoje obvyklé bělostné joggingové úbory a vyrazili do lesa s tím, že je konečně na čase splnit předsevzetí a během ubíhání první stovky jarních kilometrů naučit Edwarda hledat po čuchu lanýže. ,,Uznej sám, že jíst ravioli pořád jen s hříbky je nuda," adresovala předtím Bella směrem ke svému miláčkovi. A mladý fešný upír jen pokrčil rameny, protože nevěděl. ,,Pro tebe cokoli, mazlíčku, máš přece narozky. Ale kdyby náhodou běžel kolem jelen, tak dáváme pauzu, okej?" ,,A paroží si pověsíme nad krbem," zasnila se Bella. Edwardovi mezitím ukápla půllitrová slina.


Večer se pak celá rodinka sešla u Cullenových s tím, že oslavit narozeniny pro změnu někoho živého by mohla být docela legrace, a zatímco Esme v kuchyni porcovala značně vyschlého dvanácteráka a Carlisle odháněl od dveří plačícího Smolíčka Pacholíčka, Alice pomáhala věčně padající Belle sejít ze schodů. ,,Vlatně nechápu, jak jsi mohla přežít pubertu, ty moje nešiko," zaševelil Edward roztomile. A Jasper si nezapoměl přisadit: ,,Vlastně to taky nechápu. Ale jsem tady nový a všichni máte pravdu kromě mě, takže zapomeňte, že jsem cokoli říkal." ,,Tvoje máma je kosmonaut," usmála se na Jaspera zářivě Bella.


,,Kosmonaut? KOSMONAUT? Tos přehnala, ty dezerte. Lidi, držte mě, nebo ji sežeru," vykřikl Jasper. A protože bylo v tu dobu v domě Cullenových lidí pomálu, přidrželi rozpumpovaného upíra raději jeho rodní. Carlisle, který mezitím dojedl Pacholíčka a včas se vrátil do obýváku, poté ve jménu odlehčení atmosféry pronesl svůj oblíbený vtip: ,,Přijde kytka do baru a říká barmanovi: Krásně voníš, Bello, a já dostal zase hlad". Tehdy Edwardovi došlo, že končí legrace, protože mezi Cullenovými se o kosmickém programu a o prázdném žaludku nikdy nežertuje.


,,Já to tak nemyslela," zesmutněla Bella a poté, co se zřítila z posledního schodu a nabodnula se na vedle uložené paroží, jí z ramene vytryskla tenká stružka krve. To už Carlisle nevydržel, přičupnul k pomlácené dívce, zkušeným doktorským okem prohlédl Belliny rány a posléze houknul směrem do kuchyně: ,,Esme, máme česnek? Tady bude véča!" A zatímco Bella brblala cosi o tom, že upíři přece česnek nejedí, Edwardovi podruhé došlo, že končí legrace. O kombinaci chutě Belliny krve a česnekového pyré přemýšlel sotva pět vteřin.

Zavřít
Pár dnů po nepříjemném incidentu vzal Edward Bellu do lesa a poté, co zastavili na malé mýtině, pohladil svoji milou po tváři a rozvážně spustil: ,,Melounku, sice jsi mi právě zničila rodinu, ale i tak tě miluju. S lanýži ale budeme muset chvilku počkat. Musíme teď s našima na nechutně dlouhou dovolenou do Itálie, kde budeme propagovat zdravou výživu mezi tamnějšími upíry. A ty máš bohužel zátrh, protože si Carlisle při olizování tebou potřísněného paroží natrhl jazyk. Tak jez zatím třeba žampióny." ,,Ale to mi nemůžeš udělat, Edwarde," vzlykla Bella, ,,vždyť víš, že žampióny nemají žádnou chuť. A kdy se vrátíš?" ,,Nevím, lásko, hlavně nenasaď paroží ty mně."

Čas bez Edwarda se Belle vlekl neuvěřitelně pomalu. Ve škole, doma, dokonce i v kině. A v hlavě jí neustále rotovala Edwardova poslední slova ,,Žampióny? Fakt to myslel vážně? Kdyby řekl dršťkovka z kotrče nebo smažené bedly, tak neřeknu ani popel ale žampióny? To protě nevydržím." A zatímco se ošívala v sedačce a rušila všechny ostatní diváky, Jacob, sedící hned vedle, se k dívce naklonil a zašeptal jí do ucha: ,,Víš, s čím mám nejradši těstovny já?" Zavrtěla hlavou. ,,S ančovičkama," zazubil se indián. Bella pohodila loknou vlasů a upřeně se Jacobovi zadívala do očí: ,,Ty se mi líbíš, kluku!"

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

Zdroj: časopis Pevnost
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama